Якісну питну воду можна отримати лише акуратною доочисткою, “шліфовкою” початково доброї чистої природної води, адже після насилля над вихідною водою (очистка коагулянтами, хлорування, зворотній осмос та ін.) якісну питну воду отримати вже неможливо. Дуже важливо, щоб в якості сировини для виробницва води використовувалась природна вода, яку не потрібно доочищати ніякими хімічними реагентами. Але навіть у “хімічно” чистої природної води фізичні властивості швидко погіршуються. Всім відомо, що коли ми п’ємо воду на водних курортах, наш організм оздоровлюється, але варто налити цю воду в пляшки, вона повністю втрачає свої лікувальні властивості. Тому при виробництві Пі-води використовуються ноу-хау технології, які дозволяють покращити та зберегти фізичні властивості якісної артезіанської води на тривалий час. У цьому полягає її унікальність(!!!) на ринку питних бутильованих вод, і тому Пі-вода переходить з категорії питна доочищена вода в категорію жива вода, безумовно зберігаючи властивості смачної питної води. Пити її потрібно сирою, але варто відмітити, що навіть чай та кава, приготовлені на Пі-воді (бажано воду не кип’ятити, а лише доводити її до кипіння) мають особливий смак.
МАЙТЕ НА УВАЗІ ! Людина – одухотворена вода (Дюбуа). Тож, яку воду ми п’ємо, так наш організм і функціонуватиме. Пийте хорошу воду. Будьте здорові!
Как-то смутно написано! "Используют ноу-хау технологии." А по-конкретнее можно описать сам процесс производства от момента добычи воды со скважины до момента ее розлива в бутыль. И еще, хотелось бы уточнить, не изменяется ли структура воды в процессе ее перевозки и доставки потребителю?
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]